2Dkody.pl Wizytówką twojego sukcesu !!!
Zapraszamy do sklepu 2dkody.pl
Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
  Katalog » Regulamin Moje konto     
Kategorie
  » MOBILNA STRONA WWW
  » Mobilny banner reklamowy
  » Wizytówki papierowe z kodem QR
  » Breloki z kodem QR
  » Tabliczki na witryny sklepowe
  » Reklama na samochodach
  » QR notesy
  » Mobilny papier firmowy
  » Pieczątki z kodem 2D
  » Typy kodów 2D
Reklama
facebook
Informacje
Regulamin
Kontakt
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 1 Klient
()
 online.
Regulamin
 
Sklep Internetowy "2D kody" działający pod adresem www.2Dkody.pl, prowadzony jest przez "ADO-TECH" 
z siedzibą w Oleśnicy, ul. Kazimierza Wielkiego 9, 
 
 
NIP: 911-168-47-04,  Regon: 021523865.
 
 
1) Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.
 

2) Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy zalogować się na stronie www.2Dkody.pl i wypełnić formularz klienta oraz złożyć zamówienie. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana emailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu. Wysyłanie przez  Zamawiającego - Klienta zamówienia jest równoznaczne, w sensie prawnym, ze złożeniem przez niego oświadczenia, że zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu, że w pełni akceptuje wszystkie zawarte w nim warunki i zobowiązuje się do ich bezwzględnego przestrzegania w całym zakresie.
  
3) Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego email z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
 
 
4) Częściowa Realizacja Zamówienia – Sprzedający zastrzega sobie prawo do częściowej realizacji zamówienia po uprzedniej konsultacji z Klientem, w przypadku, gdy dostępność jednego lub większej ilość zamówionych przez Klienta towarów przekracza, o co najmniej 5 dni roboczych dostępność pozostałych towarów z danego zamówienia Klienta (podział zamówienia na części za uprzednim porozumieniem z Klientem, w wypadku, gdy dostępność czasowa jednego lub większej liczby zamówionych przez Klienta towarów jest większa, o co najmniej 5 dni roboczych od pozostałych towarów wskazanych w danym zamówieniu.)
 
 
 
5) Zmiana Zamówienia jest możliwa po pisemnym dokonaniu przez Klienta modyfikacji uprzednio złożonego zamówienia  w ciągu 1 dnia od złożenia zamówienia. 
 
 
Zamawiający - Klient może wprowadzić ewentualne korekty do złożonego zamówienia wyłącznie do momentu zaksięgowania wymaganej wpłaty na koncie sklepu "2D kody" i przesłania do Zamawiającego Potwierdzenia Realizacji Zamówienia. Zamawiający - Klient nie ma możliwości wprowadzenia korekty do złożonego zamówienia w przypadku wyboru opcji zakupu "za pobraniem".
  
 
6) W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
  
 
7) Anulowanie to odstąpienie przez Sprzedającego od realizacji zamówienia w wyniku pisemnego wniosku Klienta wysłanego do Sprzedawcy w ciągu 24godzin od złożenia zamówienia (na zasadzie zgodnego porozumienia stron) lub w wyniku jednostronnej decyzji Sprzedającego wskutek naruszenia przez Klienta warunków niniejszego regulaminu.
  
 
8) Czas realizacji zamówienia wynosi:
 
-  w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 37 dni roboczych lub od ustalonej daty konkretnego zlecenia licząc od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu lub według ustalonego terminu danego zlecenia

9) Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 3 dni robocze.
 
 
10) Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.
 

11) Zwrot towaru. 
 
 
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki jeśli towar nie został personalizowany na potrzeby klienta. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu.Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru pokrywa kupujący- kwota wysyłki kurierem nie podlega zwrotowi.
 

12) Reklamacje.

 
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres "ADO-TECH” . ul. Kazimierza Wielkiego 9, 56-400 Oleśnica. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.
 
 
 
13) Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.
 

 
14) Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Ceny podane w sklepie internetowym "2D kody" nie podlegają negocjacjom. Oferta sklepu „2D kody” jest ważna tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 
 
15) Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
 
 
- przelewem bankowym na konto sklepu.
 
 
14) Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS
Tabela kosztów wysyłki:

Waga paczki

Cena paczki

0-10 kg

15 PLN netto / 18,45 PLN brutto

10-31,5 kg

20 PLN netto /  24,60 PLN brutto


Czas dostawy uzależniony jest od wpływu środków na konto bankowe.

 
15) W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Oczekiwanie na wpłatę – okres 3 dni roboczych oczekiwania przez Sprzedającego na wpłatę Klienta na konto sklepu "2d kody".
 
 
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).
 
 
16) Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 

17) Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 
 
18) Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „2D kody”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
Powrót
Jak to działa?
Aplikacje z .....
Do pobrania - .....
Marketing .....
REALIZACJE 2D .....
Rozwiązania .....
Typy kodów 2D
Nowości
Zobacz wszystkie
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Reklama
2D_banner_ADO-TECH.jpg
© 2012 2Dkody wszystkie prawa zastrzeżone.